Refugio Maritimo Na Praia - Balneario Camboriu
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | Gratis parkeren | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Refugio Maritimo Na Praia - Balneário Camboriú appartement is een goede keuze voor maximaal 7 gasten en biedt een locatie aan het strand op 7 minuten wandelen van de Passeio San Miguel. Dit appartement biedt uitzicht op de zee.
Dit 5-badkamer appartement is gelegen vlak om de hoek van Woods Balneario. Het Cristo Luz monument ligt binnen 3 km afstand van deze accommodatie. Refugio Maritimo Na Praia - Balneario Camboriu appartement ligt vrij dicht bij Praia de Camboriu.
Gasten van dit appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met badlakens.
Om uw comfort te verhogen, heeft de accommodatie een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Winkelcentrum Praia Camboriu2,3 km
- Bus Station3,1 km
- Strand Praia dos Amores2,3 km
- Unipraias Park2,3 km
- cristo luz3,4 km
- Laranjeiras Beach2,7 km
- Camboriu Football Stadium3,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder18 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi
- Gratis parkeren
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Refugio Maritimo Na Praia - Balneario Camboriu appartement.
Gasten van Refugio Maritimo Na Praia - Balneario Camboriu appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Barco Pirata Balneario Camboriu, binnen 18 minuten wandelen hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Avenida Atlantica (2 km) en het Parque Unipraias Camboriu (1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Refugio Maritimo Na Praia - Balneario Camboriu appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van Refugio Maritimo Na Praia - Balneario Camboriu appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Refugio Maritimo Na Praia - Balneario Camboriu appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Refugio Maritimo Na Praia - Balneario Camboriu appartement is $160. - ❓
Beschikt Refugio Maritimo Na Praia - Balneario Camboriu appartement over parkeergelegenheid?
Refugio Maritimo Na Praia - Balneario Camboriu appartement heeft een privéparkeerplaats.